Dyrektor Biblioteki
mgr inż. Agnieszka Koza
ul. Sejmowa 5 C,  59-220 Legnica
tel. 76/723-23-71, fax 76/723-23-78
e-mail: kozaa@pwsz.legnica.edu.pl

 

Wypożyczalnia
Aneta Kulisz 
tel. 76/723-23-76
e-mail: kulisza@pwsz.legnica.edu.pl
Czytelnia Naukowa Nr 1
Beata Huszczo
tel. 76/723-23-74
e-mail: huszczob@pwsz.legnica.edu.pl
Czytelnia Naukowa Nr 2
Dorota Świętojańska-Orzechowska
tel. 76/723-23-69
e-mail: swietojanskaorzechowskad@pwsz.legnica.edu.pl
Czytelnia Naukowa nr 3
Ośrodek Informacji i Dokumentacji Naukowej
Tomasz Kapral
tel. 76/723-21-27
e-mail: kapralt@pwsz.legnica.edu.pl
 
Czytelnia Czasopism
Beata Huszczo
tel. 76/723-23-73
e-mail: huszczob@pwsz.legnica.edu.pl
Dział Gromadzenia, Ewidencji i Opracowania Zbiorów
Jarosław Salastowicz
tel. 76/723-23-75, fax 76/723-23-78
e-mail: salastowiczj@pwsz.legnica.edu.pl
Archiwum
Anna Modzelewska
tel. 76/723-23-77
e-mail: modzelewskaa@pwsz.legnica.edu.pl
Magdalena Rudnicka
tel. 76/723-23-79
e-mail: rudnickam@pwsz.legnica.edu.pl